Alternate Text

استاد جلال نصیریان
مدرس دانشگاه علامه طباطبایی و مدیر مؤسسه‌ آوای جلب  سیاحان(تهران)

استاد نصیریان، از اساتید به نام و معروف صنعت گردشگری است که بیش از چهار دهه در این حوزه مشغول تدریس و فعالیت بوده و شاگردان برجسته بسیار زیادی را تحویل جامعه گردشگری کشور داده است. در صنعت هتلداری و گردشگری کسی نیست که استاد نصیریان را نشناسد. استاد، علاوه بر تحصیلات در انگلستان و دارا بودن سال‌ها تجربه مدیریتی در صنعت گردشگری، دارای یکی از قدیمی‌ترین و معرف ترین مؤسسه آموزشی در حوزه گردشگری، تحت عنوان "آوای جلب سیاحان" در تهران می‌باشد. کتاب "آداب و معاشرت" استاد نصیریان تا کنون بارها به چاپ رسیده و شیوایی متن و کاربردی بودن آن، هر خواننده‌ای را همانند دانشجویان و کارآموزان کلاس استاد، مجذوب می‌سازد. در حال حاضر، مرکز علمی کاربردی میزبان در حوزه فعالیت‌های خود، از مشاوره و راهنمایی‌های گسترده و مستمر استاد نصیریان برخوردار است. 

 


استاد محرم علی پور ابراهیم
مدرس دانشگاه  جامع علمی – کاربردی و بنیاد (تهران)

استاد پور ابراهیم از اساتید برجسته رشته آشپزی و قنادی و با تجربه ملی و بین‌المللی، بیش از 25 سال است که مشغول کار و نیز تدریس نظری و عملی در این رشته می‌باشد.  استاد پور ابراهیم دروس آشپزی و قنادی را در بسیاری از مؤسسات مهم آموزشی ملی و بین‌المللی، از جمله در گروه هتل‌های بنیاد، گروه هتل‌های هما و نیز در مراکز آموزش عالی و دانشگاههای کشور از جمله دانشگاه جامع صنایع دستی و گردشگری، دانشگاه آزاد مرکزی- واحد علوم و تحقیقات تدریس نموده است. تجربه کار و تدریس در کشورهایی نظیر سوئیس، اطریش، امارات متحده عربی و ... از جمله سوابق علمی و تجربی ایشان در زمینه آشپزی و قنادی است که موجب شده تا به زعم صاحب نظران، از اساتید شماره ی یک قنادی و آشپزی در کشور محسوب شود. جزوات درسی و آموزشی استاد پور ابراهیم، منبع اصلی و بسیار مهم برای مدرسان  و فراگیران و داتشجویان رشته های قنادی و آشپزی است.


استاد خانم سوزان کلهر
مدیرگروه هتل‌داری مرکز علمی- کاربردی بنیاد(تهران)

خانم کلهر، دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بین‌المللی هتل‌داری از دانشگاه  استرایکلاید انگلستان می‌باشد که علاوه بر تدریس دروس مختلف خانه‌داری، مدیریت گروه علمی هتل‌داری مرکز آموزش علمی- کاربردی تهران از جمله سوابق خدمتی و تخصصی ایشان می‌باشد. خانم کلهر با مراکز آموزش علمی-کاربردی واحدهای متعدد در تهران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات، مراکز و مؤسسات آموزش‌های آزاد، شرکت های گروه هتل‌ها جهت ایجاد و توسعه رشته های دانشگاه از جمله تدوین دروس رشته هتل‌داری همکاری داشته و به زعم صاحب نظران، بی تردید، از نفرات اول در بحث خانه‌داری و هتل‌داری در سطح کشور محسوب می‌شود. خانم کلهر، علاوه بر تدریس دروس مختلف آموزشی، فعالیت‌های مختلف عملی و نیز مسؤولیتی نظیر سرپرستی خانه‌داری هتل اوین را در کارنامه حرفه‌ای خود داراست. ایشان در حال حاضر نیز مدیر گروه علمی هتل‌داری مرکز آموزش علمی- کاربردی بنیاد می‌باشد. 

 

 

 

 


دکتر علی اصغر فیروزجائیان
عضو هیات علمی دانشگاه مازندران

دکتر فیروزجائیان فارغ التحصیل دکترای جامعه شناسی از دانشگاه تهران می باشند.ایشان عضو هیات علمی دانشگاه مازندران و استادیار گروه علوم اجتماعی این دانشگاه می باشد.علاقه پژوهشی ایشان مسائل اجتماعی ایران با تاکید بر آسیبهای اجتماعی نوظهور در میان جوانان،خانواده و حوزه شهروندی است.از این ایشان بیش از 50 مقاله علمی پژوهشی در رابطه مسائل اجتماعی ایران به چاپ رسیده است.ایشان کتابی را تحت عنوان جامعه شناسی فساد سازمانی در دست انتشار دارد.ایشان مدرس دروس مختلف از جمله آمار پیشرفته و روش های تحقیق پیشرفته در دوره دکترا می باشند.همچنین اوقات فراغت و گردشگری از علائق آموزشی و پژوهشی دیگر ایشان می باشد.دکتر فیروزجائیان در سالهای اخیر علاوه بر تدریس درس اوقات فراغت و گردشگری در دوره تحصیلات تکمیلی،مقالات،کارهای پژوهشی و سخنرانی متعدد در این حوزه ارائه کرده است. 

 


دکتر مصطفی محمدی
عضو هیات علمی دانشگاه مازندران

دکتر مصطفی محمدی عضو هیات علمی و استادیار دانشگاه مازندران در گروه مدیریت جهانگردی  میباشد. زمینه تخصصی تدریس وی در حوزه بازاریابی و برنامه ریزی گردشگری میباشد. وی همچنین مشاور تخصصی  در حوزه تبلیغات گردشگری و کسب و کارهای کارافرینانه گردشگری در استان مازندران است. ایشان در حوزه پژوهش گردشگری  ملی و بین المللی بطور مستمر در سالهای اخیر فعال بوده و  موفق به کسب عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه مازندران در سال 1396شده است.

وی دوره های تخصصی بازاریابی و مدیریت بازار را زیر نظر پروفسور فرخ صفوی در دانشگاه تهران گذرانیده است. حوزه تحقیقات وی شامل موضوعاتی از قبیل مدلسازي محصولات خلاق گردشگري ، نقش نظام آموزش عالي در توسعه ي گردشگري پايدار، نقش رسانه هاي اجتماعي در فرآيند سفر، برنامه ريزي توسعه منابع انساني صنعت هتلداري ، نقش رسانه هاي اجتماعي در بازاريابي مقصد گردشگري ،شايستگي هاي فردي منابع انساني و وفاداري كنشي ميهمانان در هتل و غیره می باشد.دکتر محمدی بیش از ده سال سابقه تدریس در دانشگاههای مختلف در مقاطع کارشناسی ارشد و کارشناسی را  بعهده داشته و بعنوان استاد راهنما و داور به دانشجویان در تکمیل پایان نامه های کارشناسی ارشد یاری میرساند.


دکتر صمد ایزدی
عضو هیات علمی دانشگاه مازندران

دکتر صمد ایزدی دانشیار مطالعات برنامه درسی و عضو هیات علمی گروه علوم تربیتی دانشگاه مازندران و فارغ التحصیل دانشگاه تربیت مدرس است که سابقه 26 سال تدریس در زیر سیستم های آموزش عالی دارد. حوزه اصلی مطالعات و علائق پژوهشی  ایشان برنامه های درسی، نظام های آموزشی، صلاحیت های حرفه ای معلمان، فرهنگ آموزش ، آموزش های فنی و حرفه ای و ابعاد روانشناختی و اجتماعی آموزش و برنامه های درسی می باشد.از ایشان بالغ بر 30 مقاله علمی و پژوهشی و بالغ بر 85 مقاله در کنفرانسهای داخلی و خارجی به چاپ رسیده است. مجری 10 پروژه تحقیقاتی، ناظر و راهنمای 12 پروژه تحقیقاتی، و ترجمه کتاب برنامه ریزی درسی در عصر پست مدرن، نوشته پاتریک اسلاتری از صاحب نظران  حوزه برنامه  ریزی درسی و کتاب شاخص ها و استاندارهای صلاحیت معلمان  و همچنین ترجمه در دست چاپ کتاب معروف حیات و مرگ سیستم های مدارس بزرگ آمریکا از جمله فعالیت های علمی ایشان در حوزه نشر می باشد. استاد راهنمای بالغ بر  50 پایان نامه کارشناسی ارشد و  دو دانشجوی دکتری که منجر به دفاع گردیده است، از دیگر فعالیت های علمی ایشان می باشد. در بخش فعالیت های اجرایی، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه مازندران، مدیر کانون زبان بابل، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران،  معاون برنامه ریزی و اداری و مالی استانداری مازندران، معاون فنی و آموزشی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مدیر دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه مازندران، عضویت در هیات مدیره دو انجمن علمی مطالعات برنامه درسی ایران و انجمن آموزش عالی ایران، و عضو هیات تحریریه دو مجله از سوابق اجرایی، نامبرده می باشد.  دکتر ایزدی عناوین پژوهشگر نمونه دانشگاه مازندران(1388)،  پژوهشگر نمونه استانی در حوزه علوم انسانی(1390)، پژوهشگر نمونه دانشگاه مازندران(1391)، استاد  نمونه دانشگاه مازندران(1392)، استاد نمونه دانشگاه مازندران(1395)، را در کارنامه خود دارد.


تهمینه اسدی امیری
خانم اسدی، دانشجوی دکتری توریسم در دانشگاه بین المللی آلگارو در کشور پرتغال است. وی دوره ی کارشناسی مترجمی زبان المانی (1379) در دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی توریسم (1389) در دانشگاه آزاد تهران مرکز, دوره ی دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار گردشگری (1392) در موسسه غیر انتفاعی بهار با تائید دانشگاه  علوم و تحقیقات تهران به اتمام رسانیده است. 
وی همزمان چهارمین دوره مدیر فنی دفاتر خدمات مسافرتی و جهانگردی و اولین دوره راهنمای تور در استان مازندران را در سال 1379 گذرانید. از سال 1380 کار خود را در ایرانگردی و جهانگردی به عنوان مسئول روابط عمومی آغاز کرده و تاکنون مشغول به فعالیت در حوزه تخصصی گردشگری می باشد. لازم به ذکر است وی به مدت یکسال اخیر در استانداری مازندران در حوزه اقتصادی در بخش جذب سرمایه گذاران خارجی مشغول به فعالیت می باشد. حوزه کاری ایشان در توانمند سازی جوامع محلی، گردشگری پایدار، گردشگری روستایی، رویدادهای گردشگری و برنامه ریزی و مدیریت مقاصد گردشگری است. 
وی حدود 16 سال در حوزه گردشگری کار کرده و قلم زده و همچنین در  6 سال اخیر بصورت تخصصی در حوزه گردشگری روستایی و بوم گردی فعالیت داشته و دارد. در اولین دوره توانمند سازی دهیاران استان مازندران بعنوان مدرس گردشگری شرکت نموده و در حال حاضر نیز در روستاهای مختلف مشغول به مطالعه و فعالیت می باشد. وی نیز از علاقمندان به طبیعت گردی و عضو انجمن دوستداران محیط زیست و گردشگری نیز می باشد.
خانم اسدی دارای بیش از 15 سال سابقه تدریس بویژه در حوزه گردشگری بوده و دارای کد مدرسی از سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کشور می باشد. بیش از چندین گزارش و مطلب در حوزه گردشگری در سایتها و روزنامه ها منتشر شده و مقاله از وی به چاپ رسیده است. سه مقاله ایشان در کنفرانس ملی گردشگری سلامت در تبریز (1386)، همایش ملی توسعه شهرستان سوادکوه (1395) و همایش ملی توسعه شهرستان فریدونکنار (1394)بصورت سخنرانی ارائه شد.
موضوع پایان نامه دوره کارشناسی ارشد با عنوان امکان سنجی توسعه گردشگری شهرستان سوادکوه با سیستم GIS را با راهنمایی آقای دکتر اسماعیل قادری که از صاحب نظران عرصه گردشگری می باشند و بعنوان استاد راهنما به پایان رسانید. 
از جمله سوابق آموزشی ایشان در دانشگاه مازندران، دانشگاه پیام نور ماهشهر، موسسه ترنج تبرستان، دانشگاه  علمی و کاربردی فرهنگ و هنر ساری و دانشگاه علمی و کاربردی میزبان می باشد. عناوین دروس تدریس شده شامل:
روان شناسي گردشگري، مباني و اصول ارتباطات، زبان آلمانی، فن ارتباطات و فن بیان، جغرافیای گردشگری، فنون راهنمای تور، آشنایی با تسهیلات سفر گردشگری، سرپرستی و برنامه ریزی گشتها، تشریفات در گردشگری، تشریفات در روابط عمومي، نقشه خوانی، صدور بلیط مقدماتی، شناخت صنعت گردشگری، اوقات فراغت در گردشگری، بازاریابی در گردشگری، مبانی گردشگری روستایی، توسعه پایدار گردشگری، گردشگری الکترونیک،  اموراجرایی اغذیه و اشربه، مدیریت حرفه ای گشتهای مسافرتی، مدیریت مراکز تفریحی و توریستی، مدیریت گردشگری، مشتری مداری در گردشگری، اقتصاد گردشگری، عملیات واحدهای اقامتی، عملیات واحدهای پذیرایی، اخلاق حرفه ای گردشگری و زبان انگليسي عمومي گردشگري.
وی همچنین بعنوان مدرس فنون و مهارتهای ارتباطی بصورت کارگاه اموزشی با استاندداری، اداره برق، ادراه اب و فاضلاب، شهرداری ساری، موسسات خصوصی و مدارس نیز همکاری داشته است.
موضوع تز دکتری با عنوان: 
"Role of DMOs on Sustainable Capacity Building of Tourism in Rural Destinations: Case Study of Mazandaran province in Iran"  


محمد علی نسب امیری

آقای علی نسب امیری فارغ التحصیل مقطع کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه مازندران و مقطع کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی از واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد آیت اله آملی می باشند. ایشان با بیش از ۱۱سال سابقه ی تدریس در سطوح و مراکز مختلف هم اکنون مدرس زبان انگلیسی کانون زبان ایران در مقاطع نوجوانان (کارشناس تعیین سطح) و بزرگسالان با ۷سال سابقه ی تدریس هستند. در سوابق ایشان برگزاری ۱۰دوره ی موفق (سالهای ۸۶ تا ۹۰) کلاس های مکالمه ی زبان انگلیسی تحت عنوان آریا با همکاری مرکز کارآفرینی دانشگاه مازندران به چشم میخورد. 
 

 


مهندس سیامک ویسری

آقای ویسری دارای مدرک مهندسی بهداشت و محیط زیست از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشد و از سال 1372  تا کنون به عنوان مدیر اجرایی حوزه بهداشت و مدرس دروس بهداشت محیط و بهداشت مواد غذایی و بهداشت محیط کار در مراکز  آموزشی مشغول فعالیت می باشد . ایشان در حال حاضر معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بابلسر است .

برخی از مسئولیت های اجرایی مهندس ویسری عبارتند از : عضو شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان بابلسر- عضو کمیسیون های تخصصی معضلات بهداشتی و زیست محیطی شهری  و روستایی  شهرستان بابلسر-  عضو کمیته سلامت ستاد خدمات سفر شهرستان بابلسر- مشاور بهداشتی و زیست محیطی کارخانجات صنایع غذایی  و موسسات تفریحی و اقامتی استان. آقای ویسری دارای بیش از ده سال سابقه تدریس می باشد.


حجت الاسلام احمد رضازاده 

اقای رضازاده فارغ التحصیل حوزه علمیه قم می باشد وتا سطوح عالی حوزه وشش سال از دروس خارج فقه واصول را از مراجع تقلید چون ایت الله مکارم وایت الله نوری همدانی و ایت الله علوی گرگانی ومرحوم ایت الله صالحی مازندرانی بهره برد وازدروس تفسیر ایت الله جوادی املی ودروس اخلاق ایت الله مظاهری استفاده نمود 
وچهارسال دوره های تخصصی مهارت تبلیغی ودورهای مرکز تربیت مربی کودک ونوجوانان را سپری نموده است. 
وبیش از ده سال سابقه تدریس در دروس عمومی معارفی دارد وعضو اصلی شورای حل اختلاف شهر بابلسر ونماینده مسول نهاد رهبری در موسسه اموزش عالی پارسا بابلسر می باشد. 
واکنون نیز دانشجویان این مرکزدروس عمومی را از این استاد استفاده می کنند.

 


دکتر سید قاسم حسنی
عضو هیات علمی دانشگاه مازندران

دکتر سید قاسم حسنی استادیار مردم شناسی دانشگاه مازندران و مسئول دفتر انجمن انسان شناسی ایران در دانشکاه مازندران است. ایشان فارغ التحصیل دانشگاه تهران بوده و حوزه مطالعات و پژوهش ایشان موضوعاتی چون تنوع فرهنگی، توسعه، قومیت، غذا، زیست بوم ها در انسان شناسی است.کتاب ها و مقالات وی نیز با رویکرد علایق وی تالیف و ترجمه شده است. ایشان در سال 1394، جایزه پژوهش فرهنگی سال را از وزیر وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت نمودند. این هیات علمی دانشگاه و محقق،دارای چندین  مقاله علمی داخلی و بین المللی بوده و همچنین مجری پروژه های ملی در حوزه های هویت  بومی، غذا بوده است.
برخی از تالیفات ایشان عبارت اند از:
1.مردم نگاري،نويسنده جوليان مارچيسون،ترجمه سيد قاسم حسني،تهران،نشر جامعه شناسان،1392    
2.مباني انسان شناسي،نويسنده توماس اريكسون،ترجمه سيد قاسم حسني،نشر ورسه،مهر 1394    
3.انسان شناسي قوميت و ناسيوناليسم،نويسنده توماس اريكسون،ترجمه سيد قاسم حسني،نشر جامعه شناسان ،1395    
4.قدرت فرهنگ،(تاريخ مختصری از تئوري انسان‌شناختي درباره فرهنگ و قدرت)،مولف: هانس‌شان  ماكرز،ترجمه سيد قاسم حسني،نشر جامعه شناسان ،در دست چاپ
5.انسان شناسان چه انجام می دهند؟ ورونیکا استرانگ ترجمه سید قاسم حسنی نشر پژوهشکده مردم شناسی.1396
6.از امر ایلی تا امر قومی ،نویسنده سید قاسم حسنی،پژوهشگاه فرهنگ و هنر و ارتباطات.1395
7.انسان شناسی،توسعه و مدرنیته ها.. البرتو آرس .نورمن لانگ ترجمه ناشر پژوهشگاه فرهنگ و هنر و ارتباطات 1396
8.فرهنگ صلح و تنوع فرهنگی، به کوشش سید قاسم حسنی،ناشر پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری 1396
9.چالش های توسعه در قرن 21 ترجمه سید قاسم حسنی 1396
10. دانشگاه محلی به کوشش سید قاسم حسنی ناشر پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم
سوابق آموزشی در سطوح مختلف دانشگاهی 
الف. تدریس در دوره دکتری:    درس جامعه شناسی توسعه؛
 ب. تدریس در دوره کارشناسی ارشد: نظریه های فرهنگی؛
 ج. تدریس در دوره ی کارشناسی:   مباني مردم شناسی ، روش تحقیق، قومیت، جامعه و غذا، مردم نگاری، انسان شناسی سیاسی، انسان شناسی فرهنگی


دکتر زهرا پازوکی نژاد 
 

 خانم پازوکی نژاد، دانشجوی دکتری بررسی مسائل اجتماعی ایران در دانشگاه مازندران است که دوره ی کارشناسی(1384) و کارشناسی ارشد(1392) خود را در این دانشگاه به اتمام رسانیده است. از سال 1392 تا کنون به عنوان مدیر داخلی مجله علمی –پژوهشی برنامه ریزی و توسعه گردشگری به فعالیت اشتغال دارند. حوزه کاری ایشان جامعه شناسی محیط زیست و انرژی، گردشگری و جامعه شناسی تغذیه است. کتاب «جامعه و تغییر آب و هوا» اولین اثر تالیفی مشترک ایشان است که از سوی پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1396 منتشر شده است. همچنین، یکی از مترجمان کتاب " روش تحقیق در گردشگری و هتل داری" می باشد که از سوی انتشارات مهکامه به چاپ رسید. خانم پازوکی نژاد دارای بیش از شش سال سابقه تدریس بوده و نیز دارای بیش از بیست مقاله علمی-پژوهشی به زبان های فارسی و انگلیسی می باشد.

 


استاد ناصر نادری
استاد ناصر نادری مربی دروس مختلف هتلداری نظیر غذا و نوشابه و تشریفات و الگوهای رفتاری، فرانت آفیس و خانه‌داری است. آقای نادری دارای سابقه خدمت طولانی در صنعت ایرانگردی و جهانگردی و مشخصا در رشته هتلداری و مدیریت واحدهای اقامتی است که از سال 1363 وارد سازمان مراکز ایرانگردی و جهانگردی شده و در واحدهای مرزی بازرگان، خوی، سنندج، جلفا، خوانسار اصفهان و مجتمع جهانگردی غرب بندر انزلی فعالیت نموده است. از نظر تجربه مدیریتی نیز در مجتمع جهانگردی زنجان به عنوان مدیر واحد و همچنین، به مدت 3 سال معاون منطقه شمال(14 هتل) خدمت نموده است.
از جمله سوابق آموزشی استاد نادری می‌توان موارد زیر را برشمرد: آموزش غذا و نوشابه(میزبانی مقدماتی) برای پرسنل میزبان منطقه شمال در هتل جهانگردی آستارا؛ آموزش وظایف و مقررات سرویس دهی و اجرای تشریفات برای پرسنل خدمات دانشگاه دولتی استان زنجان؛ آموزش تشریفات، الگوهای رفتاری و آشنائی با سرویس‌های پذیرائی پرسنل خدمات و در سطح مدیران میانی شرکت گسترش و سرمایه‌گذاری دارویی ایران دارو سازی استان گیلان و آموزش دانشجویان مقطع کارشناسی رشته مدیریت جهانگردی دانشگاه علمی کاربردی میراث فرهنگی زنجان.


مرجان اسماعیل زاده نصیری 


خانم اسماعیل زاده نصیری فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی علوم و صنایع غذایی دارای 7 سال سابقه تدریس در دانشگاه های پیام نور، علمی-کاربردی و غیرانتفاعی در استان های مازندران و گلستان می باشند و در سال 1392 به عنوان مدرس برتر دانشگاه علمی-کاربردی مرکز پیگیر در استان گلستان معرفی شدند. 
دارای ثبت اختراع در زمینه صنعت غذا، مقالات متعدد در مجلات علمی-پژوهشی داخلی، ISI و علمی-ترویجی می باشند. 
همچنین ایشان به مدت 6 سال به عنوان مسئول کنترل کیفیت و مسئول فنی کارخانجات مواد غذایی بودند و از زمان تاسیس مجتمع تفریحی توریستی میزبان تاکنون به عنوان ناظر بهداشتی و مسئول کنترل کیفیت مشغول فعالیت می باشند.

 


 


حسین شرفی

مدرس مرکز علمی –کاربرد ی بنیاد(تهران)

آقای شرفی با بیش از 16 سال تدریس در دانشگاه جامع علمی- کاربردی، دارای مدرک مربیگری از دانشگاه مدول اطریش می باشد که به آموزش و تعلیم بیش از 4000 دانشجو و فراگیر پرداخته است.
علاوه بر این، دارای مدارک تحصیلی مختلف به شرح زر می باشد: دیپلم آشپزی کار و دانش – دیپلم آشپزی و شیرینی پزی کار و دانش- کمک مربی از شرکت مطالعات – کسب مدرک مربیگری از دانشگاه مدول وین – آشپزی درجه 2 – آشپزی درجه 1 – قنادی درجه 2 – قنادی درجه 1- فست فود غذای روز-  غذای سنتی – کافی شاپ – ممیزی HACCP از RWTUF از آلمان – مدیریت هتل – مدیریت اغذیه نوشابه و تشریفات – کیک ساز ماهر – دسرساز – نان های حجیم و نیمه حجیم
از نظر سوابق حرفه ای و شغلی، آقای شرفی در مسولیتت های مختلف مشغول به خدت بوده است که برخی از آنها عبارتند از: برگزاری هفته فرهنگی ایران در تونس -  آموزش پرسنل آشپزخانه باشگاه ایرانیان در دبی – داه اندازی رستوران ایران خودرو در کشور ترکمنستان(عشق آباد) – تجهیز و راه اندازی حدود 25 رستوران ایرانی و فرنگی – کیترینگ – فسفود – کافی شاپ – هتل
آقای شرفی، طی مدت سی سال تدریس، دروس آموزشی، دوره های آموزشی و کارگاههای مختلف را در مناق مختلف کشور برگزار نموده است که از آن جمله اند: تدریس دروس آشپزی عمومی و بین المللی – شیرینی پزی – پذیرایی و تشریفات در دانشگاه جامع علمی کاربردی در رشته هتلداری-  تدریس آشپزی دوره های آزاد آقا یان و بانوان. تدریس دبیرستان و هتلداری – دوره های آشپزی جهت هتل های زنجیره ای پارسیان – دوره برای سر اشپزان و مسئولین آمادگاه، پادگان های سپاه پاسداران – شرکت ملی نفت کش -  هتل عباسی- پتروپارس عسلویه – بیت رهبری – آموزش پرسنل آشپزخانه کارخانه پروفیل ساوه


دکتر امیر رضا حاجی نیا
مدرس درس زبان فرانسه
آقای حاجی نیا دارای مدرک دکتری زبان و ادبیات فرانسه دانشگاه شهید بهشتی می باشد و رساله دکتری خود را تحت عنوان "گفتمان تاریخ در « تربیت داحساسات » اثر گوستاو فلوبر" به اتمام رسانده است. همچنین  مدرک کارشناسی ارشد  ادبیات فرانسه  را  از دانشگاه شهید چمران اهواز اخذ نموده و عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد ایشان تحت عنوان" عناصر داستانی در « سقوط » اثر آلبر کامو" بوده است. آقای حاجی نیا، مدرک کارشناسی زبان و ادبیات فرانسه  را نیز از دانشگاه اصفهان اخذ نموده است.
برخی از سوابق پژوهشی و فعالیت های اجتماعی فرهنگی ایشان  به شرح زیر می باشد.
تالیف کتاب « دستور ساده و جامع زبان فرانسه »، انتشارات جنگل
همکاری در انتشار مجله دانشجویی دانشکده زبان های خارجی دانشگاه اصفهان : « ترجمان »
عضویت در گروه تئاتر گروه فرانسه دانشکده زبان های خارجی دانشگاه اصفهان
عضویت در گروه تئاتر گروه فرانسه دانشگاه شهید چمران اهواز 
اجرای نمایشنامه « سوء تفاهم » اثر آلبر کامو، به زبان فرانسه در آمفی تئاتر دانشکدۀ مهندسی دانشگاه شهید چمران اهواز( فعالیت در نقش کارگردان و بازیگر).
سوابق آموزشی دکتر حاجی نیا به شرح زیر می باشد:
تدریس در دانشگاه مازندران به عنوان استاد مدعو از سال 1387 تا سال 1395؛
تدریس در موسسه آموزش عالی خزر به عنوان استاد مدعو؛
تدریس در دانشگاه غیر انتفاعی پارسا (بابلسر)؛
تدریس در کانون زبان ایران واحد اهواز؛
تدریس در آموزشگاه های زبان های خارجی در بابل و بابلسر.
آقای دکتر حاجی نیا دروس زبان فرانسه مرکز آموزش علمی کاربردی میزبان را بر عهده دارد.


مریم پورحسین احمدی 


خانم پورحسین احمدی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی از دانشگاه مازندران می باشند. ایشان علاوه بر تحصیلات دانشگاهی در رشته علوم ورزشی بیش از ۶ سال عضو تیم ملی دوچرخه سواری جمهموری اسلامی ایران بوده و افتخارات ارزنده ای از جمله: بیش از ۴۰ مدال قهرمانی کشوری و لیگ کشور در رشته ی دوچرخه سواری، سابقه ورزش قهرمانی بیش از ۱۵ سال در رشته والیبال، دوچرخه سواری  و آمادگی جسمانی، ستاره مسابقات دوچرخه سواری در سال ۸۹-۹۰،  حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و نائب رئیس هیات دوچرخه سواری شهرستان بابلسر از سال ۹۱ الی۹۶ ، را در کارنامه ورزشی خود دارند.
همچنین ایشان به عنوان بانوی برتر رشته دوچرخه سواری در سطح استان مازندران چندین بار مورد تجلیل قرار گرفته اند و در حال حاضر به  عنوان مربی ارزنده تیم دوچرخه سواری مازندران و مربی آمادگی جسمانی مرکز تخصصی علوم ورزشی و تندرستی کاسپین مشغول به فعالیت می باشند

 


سمانه افشان

خانم سمانه افشان دانشجوی دکتری فیزیولوژی ورزشی قلب و عروق و تنفس در دانشگاه مازندران است که مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را نیز با موفقیت و کسب رتبه عالی در این دانشگاه به اتمام رسانده اند. ایشان بیش از ۸ عنوان مقاله در حیطه ی فیزیولوژی ورزشی در مجلات معتبر داخلی و همایش های ملی به چاپ رسانده اند. همچنین تدریس دروس تخصصی رشته علوم ورزشی و تربیت بدنی ۱ و ۲ در دانشگاه های مازندران، گلستان و آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول و مربیگری در رشته های ورزشی آمادگی جسمانی، والیبال، شنا، نجات غریق و تنیس روی میز از سوابق کاری پر افتخار ایشان می باشد و در حال حاضر به عنوان مربی آمادگی جسمانی مرکز تخصصی علوم ورزشی و تندرستی کاسپین مشغول به فعالیت می باشند

 

 


حسین روحی
آقای حسین روحی دانشجوی دکتری فیزیولوژی ورزشی قلب و عروق و تنفس در دانشگاه مازندران است. چاپ ۴ عنوان مقاله در حیطه ی فیزیولوژی ورزشی در مجلات معتبر داخلی و طرح پژوهشی پایش سلامت جانبازان شیمیایی استان مازندران، کسب عناوین قهرمانی در رشته های ورزشی هندبال، اسکواش، کبدی و همچنین تدریس دروس تخصصی رشته علوم ورزشی و تربیت بدنی ۱ و ۲ در دانشگاه های مازندران، پیام نور مازندران و آزاد اسلامی واحد قائمشهر و مربی اسکواش و ماساژور تیم های اسکواش و هندبال مازندران از سوابق کاری ارزشمند ایشان می باشد و در حال حاضر به عنوان مربی آمادگی جسمانی مرکز تخصصی علوم ورزشی و تندرستی کاسپین مشغول به فعالیت می باشند

 

 


دکتر سید رضا حجازیان

دارای مدرک دکتری علوم و صنایع غذایی و سابقه 15 سال خدمت در اداره کل استاندارد استان مازندران و مولف 5 عنوان کتاب تخصصی در حوزه صنایع غذایی می باشد.
1-    گندم، آرد و سبوس کنترل کیفیت کاربردی1393 ( انتشارات کارآفرینان جوان)
2-    خمیر مرغ تولید و کنترول کیفیت1392 (کارآفرینان جوان)
3-    تجهیزات آزمایشگاهی صنایع غذایی1392 (کارآفرینان جوان)
4-    تصفیه و کنترول کیفیت روغن های گیاهی1392 (کارآفرینان جوان)
5-    استاندارد به زبان ساده 1392(کارآفرینان جوان) 
6-    محلول سازی کاربردی در آزمایشگاه مواد غذایی1389 (پندار پارس)
 ایشان با بیش از 10 سال سابقه تدریس در سطوح و مراکز مختلف دولتی و غیردولتی، با مرکز علمی کاربردی میزبان نیز همکاری می نمایند. برخی از سوابق و مسئولیتهای اجرایی دکتر سید رضا حجازیان عبارتند از:
- رئیس مرکز فنی- مهندسی صنایع غذایی بابلسر
- مدیر مسئول موسسه انتشاراتی کارآفرینان جوان
- مشاور مدیرکل استاندارد استان مازندران در حوزه صنایع غذایی
- دبیر شورای توسعه مدیریت استاندارد مازندران
- دبیر کمیته بهبود استاندارد مازندران
- سر ارزیاب اداره کل استاندارد استان مازندران
- کارشناس مسئول اجرای استاندارد استان مازندران
 


اشرف پورزمان

خانم اشرف پورزمان دارای مدرک کارشناسی ومدرس دروس اشپزی وقنادی می باشند.ایشان در حال حاضر،  سر آشپز رستوران ایتالیایی در مجتمع میزبان می باشند. خانم پور زمان دارای  گواهینامه بین المللی اشپزی و نیز  مدرک اشپزی درجه ۱وآشپزی درجه ۲و قنادی ومدرک مربیگری حرفه ای  می باشند.
ایشان کار حرفه ای خود را با آشپزی سنتی آغاز نمودند و بعداز کسب سالها تجربه در زمینه اشپزی غذاهای فرنگی وبین المللی به اموزش کاراموزان در موسسات مختلف آموزشی پرداختند. 
خانم پور زمان سالها درکنار اساتید شماره یک اشپزی وقنادی همچون استاد پور ابراهیم مشغول به فعالیت بودند و همچنین  دارای سابقه کاری در زمینه پخت انواع نان کیک وشیرینی می باشند که  از بدو فعالیت مجتمع تفریحی توریستی میزبان تاکنون بااین مجموعه در زمینه اشپزی غذاهای فرنگی همکاری دارند.


میثم بدخشان فرح آبادی 
مدرس دانشگاه جامع علمی-کاربردی

آقای بدخشانی فارغ التحصیل ممتاز  کارشناسی ارشد (رشته کارآفرینی سازمانی) دانشگاه تهران
 و دانشجوی دکتری کارآفرینی سازمانی می باشد.
ایشان عضو اصلی بنیاد عالی نخبگان کارآفرینی کشور بوده و سابقه تدریس در مراکز مختلف را دارا می باشند که برخی از آنها عبارتند از: دانشگاه پیام نور- دانشگاه آزاد – مراکز جامع علمی کاربردی  
مشاور کلینیک کسب و کار دانشگاه جامع علمی کاربردی استان مازندران.
آقای بدخشان  از نطر علمی پزوهشی دارای سوابق زیر می باشند: ارائه کارگاههای تخصصی کارآفرینی – کسب و کار – فرصتهای کسب و کار - مشاغل (مراکز آموزش علمی کابردی– دانشگاه  برق استان مازندران و  سمنان...
مدرس دوره های تخصصی کارآفرینی  در فدراسیون ورزشهای همگانی کشور – تهران سال1387گ – 1388.
هیات موسس و مدیر عامل شرکت خدماتی و گردشگری چلیپای طبرستان 88- 89ن
سخنرانی و چاپ دهها  علمی پژوهشی داخلی و بین المللی با عناوین کارآفرینی – کسب و کار – تجارت الکترونیکی ......
داور مقالات گروه پژوهشی مدیریت بازرگانی خردسالار.
همکاری بعنوان پژوهشگر در تالیف کتاب حقوق شهروندان شيعه از نگاه ائمه اطهار ( 93-نشر آوا) 
از نطر سوابق اجرایی نیز آقای دکتر بدخشانی سوابق زیر را در کارنامه خود دارا می باشند:
مسئول اجرائی مرکز همایشهای علمی – اداره کل نیروی انسانی و امور رفاهی  دانشگاه تهران از سال 1380 تا کنون، فعال حوزه کارآفرینی و کسب وکار  روستائی (مرکبات گلخانه ایی).